Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz MrPeekaboo #12319 üzenetére

    (#12314) dptrsk , (#12316) .tnm , (#12320) SzGee Köszi!

    (#12319) MrPeekaboo
    Ezek szerint a reklámozott iSMS funkció nem is igazán használható arra, amire ajánlják?
    Vagy milyen Apple push üzenetre gondolsz? Kapsz egy általános értesítőt, hogy üzeneted érkezett a Gránit bank alkalmazásban? Majd be kell lépned abba, hogy megnézd az üzenetet?
    És mi a helyzet ha ApplePay-el használod? Az onnan kapott push üzenetek sem jelennek meg?

    A netbank és app szerintem is kicsit minimalista a mai általánosan elterjedt sémákhoz képest. Ettől függetlenül egy ilyen szektorban én még mindig a pontos, gyors, problémamentes működést részesítem előnyben a csili-vili designal szemben. Ettől függetlenül azért létezik arany középút. :) Sajnos Gránitnak még van hova fejlődni ebben a tekintetben.
    Mik azok a hibák amiket összeírtál? Ha gondolod, nagyon szívesen megosztom velük a saját listámmal együtt. :)

    Felmerült bennem még egy kérdés: a csoportos beszedéseknél hol látom annak státuszát? Előző bankom netban fiókjában volt egy külön státusz jelző ahol láttam, hogy az adott szolgáltató elfogadta-e már az adott tételt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák