Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Aki elektrotanyás, vagy egyéb tuti helyen rá tud nézni, megnézné, hogy van-e valamerre datasheet a Cmedia CM6631A chiphez? Ez egy 32 bites USB-s eszköz hang átvitelre, I2S kimenettel. Amiről van datasheet a neten az a "kistestvére" A jelzés nélkül, ő hasonló, csak 24 bites (ami még mindig ált. több, mint elég).

    Hezitálok a két megoldás között mert olcsón lehet ilyen modult venni ebayen, de a lábkiosztását a cuccnak valszeg nekem kellene kitalálni, ahhoz meg kell a datasheet. Ugyan kihasználva nem lenne az A-s verzió, a sima is csak ritkán mert a legtöbb hang forrás nem éri el ezt a minőséget, de ha már úgy is azonos áron vannak, akkor a jobbikat szerezném be...

    Szóval az a tervem, hogy egy ilyen modult veszek: [link], de nem veszem meg az egész hozzá való köretet: [link], hanem csinálok egy kis tápot neki, meg veszek egy I2S-es DAC IC-t és egy USB aljazatot, aztán összeheftelem őket és kész is az USB-s DAC.

    Mi a véleményetek?

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák