Új hozzászólás Aktív témák

  • H.Ferenc

    csendes újonc

    Hali.Kb másfél hónap aktív használat után kialakult egy kép az 55u7b-mről:
    -Lentebb olvastam a Netflixes DV-problémáról.Sajnos tényleg így van.Mindenféle fényerős-kontrasztos csúszka huzogatásával lehet ellenpontozni,de rohadt sz@r minden egyes epizód,vagy tartósabb pause után újra állogatni.
    -Előre beállított sémák: A nappali mozi nézhetetlen sötétség.Mondjuk eleve felhomályos a szoba,soha nincs verőfény,de akkor is.Az éjjeli mód egy fokkal(na jó,pár fokkal) nézhetőbb,de még az is sötét.A dinamikus ált. jó ,de néha (főled DV-s tartalomnál) megőrül és olyan stroboszkóp effektet tol,hogy epilepsziások háttal sem bírnák ki.
    -Menü jó,egyszerű.Pár átlapozás után minden megtalálható-megtanulható.
    -Hangja elfogadható,de nyárra nyitott ablak mellé kell egy valami komolyabb.
    -Ha a fent említett sötöség-effekt nem lenne,akkor túl tökéletes lenne ennyi pénzért (akciósak 119K) Lehet én nem állítottam be valamit rendesen.Ha valakinek van ötlete,csak rajta.
    -Ez már nem szigorúan véve a készülékkel kapcsolatos,de:
    -Több helyen is olvasta,s sajnos meg is tapasztaltam,hogy a netről "szerzett" UHD tartalmak és az 1080P-s tartalmak közül sajna az utóbbiak nyertek.Az UHD-k olyan fakók és színtelenek,míg a "sima" 1080p már-már tökéletesen éles és színhű képet ad.

Új hozzászólás Aktív témák