Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz stevve #8308 üzenetére

    Ahm, ííígen, azt én is láttam az első pillanattól, hogy nagyon közel van egymáshoz árban a két megoldás, csak harvder-ben sokkal könnyebb használt cuccokat szerezni ezért próbáltam egy picit tapizni a sötétben, mert lejátszóban az ami nekem megfelelne elég profi cuccnak számít még úgy látom wifi+HDD+torrent, értesz, azért ez csak a drágábbakban van meg így együtt egyenlőre és ezeket ugye nem is adják el féláron az emberek, mert hát ők is most vették. 50k körüli kiadás meg csak emiatt fáj azért a lelkiismeretemnek, mert végülis egyszerű lustaságról van szó, mert ha nagyon akarom meg tudom oldani szoftveresen konvertálással... Aztán nehogy megverjen az Isten, hogy még erre se vagyok képes, apa csak egy van és bármit, tényleg, de hogy ez minden nap külön program legyen, hogy écsapának konvertálni, meg akkor ezt állandóan, hogy mit látott már meg mit nem látott és akkor ezt már látta máshol akkor másikat, jaaaj azt meg nem lehet hogy 700MB-os divX-ben felteszek neki egyszerre négyet, mert képhibás is néha a sötét részeken meg akkor egy nap kettőt is megnéz, mert nyugdíjas ráér azt meg pláne nem győzöm, hogy napi kettő. Soha nagyobb problémám ne legyen, Istennek legyen hála hogy ezzel foglalkozom és nem a mindennapi kenyérrel, de olyan szar tud lenni amikor végre leülnél nyugiba és... pfffff..... valahogy csak meg kéne ezt oldani.

    (#8310) WonderCSabo

    Köszi, megsasolom. :R

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák