Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Valdez #12456 üzenetére

    Felirat:
    Mára megfeledkezett róluk a világ, de vannak ám külön subtitle renderer filterek.
    Én pl. az FFDShow subtitle renderer filterével tolom, mert amúgy is azzal dekódolok. (De az FFDSow megjelenhez intermediate filterként is, szóval elvileg használható belőle csak a subtitle render is (de vannak más hasonló filterek, amik jók erre).

    Erőforrászabálás:
    Ha a CPU egyedül elég magára a dekódolásra, és a GPU izzad, akkor próbálj valami lazább beállítást, pl. bilinear resize, stb.
    Ha nem elég a CPU a dekódoláshoz, akkor a CoreAVC támogat CUDA-t. Az Arcsoft decoder pedig elméletileg ATI Stream-et is.
    (Utóbbit úgy lehet beüzemelni, hogy felraksz egy Arcsoft TMT2 trial verziót, és betallózod a kodeket MPC-HC-ben az internal filterekhez, és preferred-é teszed. - Vagy kérésre feldobhatok egy rar-t valahova a TMT3 filtereivel -> Nekem azért kellenek, mert dekódolnak DTS-HS MA-t is 24 biten).

    Ha valahogy össze tudod hozni a gépeden, szerintem erősen megéri, mert képminőségben agyonver mindent. (Még akkor is, ha butítasz rajta pár dolgot, mert legalább a VGA driverek képmolesztáló szarságait megkerüli.)

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák