Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz WonderCSabo #9591 üzenetére

    Nos, felraktam mindenből a legújabb verziót, vagyis a 2058-as MPCHC és a 10.6-os Catalyst Hotifx-et, majd erre az eredményre jutottam rengeteg szenvedés után:
    Win7 alatt csak az EVR Custom és az EVR Synch jöhet szóba, ezért e kettőt "teszteltem". EVR Custom használhatatlan, ugyanis amint kirakom teljes képernyőre átvált diavetítésbe, míg Synch alatt jól megy. Azt is hozzá kell tennem, hogy Synch Renderer alatt sokkal kisebb a CPU terhelés DXVA mellett is, mint EVR Custom alatt. Én ezt csak azért nem értem, mert mindig a Custom az ajánlott Render és nálam pont az használhatatlan. :F
    De a Synch Renderer is csak akkor megy jól ha a Catalyst-ban ki van kapcsolva a V-Synch.
    Nem tudom, hogy minek vagy kinek a hibája, de Win7 alatt több órát szenvedtem mire jó lett a dolog, de az EVR Custom-ot így sem lehet használni ,csak ablakban.
    WinXP-n annyira szépen ment, itt miért szivat ennyire?

    Ja igen, és a 2058-as előtti bulid-ekkel a Synch is használhatatlan volt! :F

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák