Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz PuMbA #27499 üzenetére

    A beépítet lejátszó nálam is megy szinte tökéletesen, a feliratból nem tudom miért marad ki néha egy-egy sor. Mindig ugyanazok és találkoztam már ilyennel PC-n. Konkrétan ha az SRT fájlban nem időrendben voltak a feliratok (pl.: valaki a vége feliratot egyszer berakta valahova a főcím vége utánra), onnantól minden felirat kimaradt.

    A legnagyobb problémám az, hogy annyira fapad a beépített lejátszó, hogy nem lehet vele rendszerezni.

    De ahogy látom mégis rohadt nagy feladat megírni egy médialejátszót. A Plex konkrétan cseszik működni nálam, ha HDR-re feliratot teszek akkor transzkódol (de ez így normális állítólag), viszont az, hogy a sima SD is akad több mint röhej. :D

    Felraktam az emby-t... Ugyanaz a film amit a PLEX transzkódol (HEVC/Dolby 5.1) ha feliratot rakok rá, megy Direct Play-ben HDR-rel minden szarral ami kell. Sőt kíváncsiságból ránéztem, az Atmos 7.1-et is Direct Play-en tolja át, pedig a Plex azt mindenképpen transzkódolta. És sávszélesség problémák sincsenek amikre a PLEX panaszkodott...

    A probléma csak az, hogy míg a Plex bemappázta szépen a sorozataimat, az Enby nemes egyszerűséggel hozzáadta mindet egy külön filmnek. :DDD Szóval megint nem vagyok sehol.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák