Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz Stylewars_kp #72403 üzenetére

    Köszönöm, most éppen egy ilyen szerelőt próbálok felkutatni. :R Sajnos az ismeretségeinken belül csak Whirlpool-os szaki van. Szerinte a hívjam a márkaszervizt. Hibakódom sem lehet kiolvasni a gépből mert a hibát csak azzal jelzi, hogy 3 LED villog. Egyéb információ nem érhető el... :U

    BFGX

    Nekem csak a Samsungban volt bizodalmam ezért is vettünk a múlt héten egy SR38T775CSR-t. Ebben koreai a kompresszor. Én hallom ha dolgozik de jelenleg egy sarokban áll szabadon ami valószínűleg felerősíti a hangját, de egyáltalán nem zavaró. Az inverteres motornak köszönhetően ez legtöbbször szinte semmi vagy max halk zümmögés. De nem az van, hogy húúú már megint megy a hűtő és hallom a hálóban. A régivel ez volt a helyzet, de mi így szerettük (már amennyire egy hűtőt lehet szeretni. :D )
    Tegnap elkezdtem mérni a fogyasztását. Egy nap alatt 600W-ot fogyasztott el, ami több mint amit a leírásban adnak és 24 órából max egy bő órát pihent. Ez is az inverteres technika miatt van. Júliustól a Samsung 20 év garit ad a kompresszora!! :K

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák