Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csabroncka

    Topikgazda

    válasz #48613632 #70236 üzenetére

    Azt az egyet ne felejtsd el, hogy ami ebben a Miele-ben van, az talán benne lesz 10 év múlva a kommersz gépekben is. Sajnos a méhsejtes dobon kívül az összes rohadék lyukasztja a ruhákat 1200-as centri felett (sajnos) az eluxom is, pedig jó kis gép.

    "in medias res"

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz #48613632 #70236 üzenetére

    Nekünk kb 10 éve van meg a Mieles mosogató gépünk. Azt is felújítva vettük akkor ha jól emlékszem 60-ért. Szóval legalább 15 éves. Típus: [link] Én nem veszem észre hogy elavult lenne. A feleségem munkatársai meg 5-6 évesen sorban cserélgetik a gépeiket.
    De ezen felesleges is vitatkozni, hiszen ha 10 év alatt valami nem avul el, akkor az egyben azt is jelenti, hogy nem is fejlődik.
    Hasonlíts össze egy 10 évvel ezelőtti géppel bármely márka. Hol látod a fejlődést? Az hogy egybe építik a mosógépet a száritóval az nem az. Sőt nálunk nincs is szárítógép és nem is lesz. A Mielénél amiben az ujjak többek, hogy a wifire csatlakoznak és szólnak ha készen vannak az appon keresztül illetve sok adag mosószer és öblítő betölthető egyszerre. Ezek egyike se életbe vágó és attól még semmivel se jobb a mosás minősége.
    A hibafelsorolásod meg nagyon jó csak nálunk 3 mosógép volt eddig és egyik se ezért került cserére amit írtál. A Samunál panelhiba van, legalább 50k lenne a csere. Javítani nem lehet mert gyantával van bevonva a panel. És random dolgozik ezzel a panellal a gép. Egy másik gépnél meg dob leszakadás volt. Azt is hasonló áron javították volna meg.
    Mellesleg én se új Miele mosógépet vettem, hanem egy felújítottat 115.000-ért. Miele W377 :)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • Fr3eWar

    őstag

    válasz #48613632 #70236 üzenetére

    Én ma kaptam szét az előző AEG mosó-szárítót ami helyett jött a miele. Ez novemberben lenne 6 éves gép. És mint a legtöbb gép ez is a szimmering hibája miatt lett csapágyas (nem a gólyaláb, attól max rázkódik a gép, de a gép csapágya és a motor tengelye egymáshoz képest "statikus" rendszerben van)
    Nálam is áteresztett egy kis vizet és berohadt a csapágy szépen.
    Jó kis műanyag dobot szétvágtam, most vadászom hozzá a csapágyakat meg tömítést. Plusz vehetek FBS-t vagy Sika szélvédőragasztót, még nem döntöttem el.
    Egyébként meglepődtem, minőségi NSK csapágyakkal volt gyárilag szerelve.

    #70237Csabroncka
    Aláírom a 250K-s AEG-ünk is lyuggatott, sajnos olyan ruhát is amiért szívem szerint egyből felgyújtottam volna, lehet ez ilyen elux-aeg-zanussi konszern privilégium.

Új hozzászólás Aktív témák