Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gömbike

    senior tag

    válasz Tarokk79 #64288 üzenetére

    Hagyományos kondenzációs szárítógépünk több, mint 20 éves volt, mikor a javítása nem érte meg.

    Én mindig bekapcsoltam rajta a csökkentett hőmérsékletet és soha semmi nem ment benne össze. Ráadásul az AEG-ben kétféle lehetőség is van a csökk. hőm. beállítására.

    Sokkal jobban szárított, legalábbis érzetre, mint a mostani hőszipkás Eluxunk.

    Nagyságrendekkel könnyebb a kondenzegység takarítása, csak egyszerűen kihúzod és tus alatt elmosod évente kétszer.

    A hőszipkásnál ez nem oldható meg.

    Én 5 főre legalább 28-35 literes mikrót néznék. Ha fontos a tudás, pl. a gyerkőcöknek reggel gyorsan péksütit, virslit sütni, rántottát, melegszendvicset stb, készíteni, vagy vacsira krumlit sütni csirkecombbal, stb, akkor mindenképp chrips-el és hozzá való tállal rendelkező gépet néznék.

    A samsung használ kerámia bevonatot. Ez nagyon jó dolog, nagyon könnyű tisztán tartani. Viszont nemrég elromlott ennek [link] az indító mikrokapcsolója és a szervíz 35 nap alatt nem tudta kicserèlni, így kaptam csereutalványt (media markt biztosító nagyon korrekt volt).

    Ekkor vettem ezt: [link] . Nagyon szépen süt mindent, de szokni kell a samu után. Itt olcsóbb: [link]

    Ha csak melegíteni kell, akkor az egyszerűbb tökéletes, de a belső űrtartalom az nagy legyen. Így nem kell mindenkinek külön levest melegíteni, mehet bele a nagy tàl, a több adag, stb. Pl: [link]

    Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

Új hozzászólás Aktív témák