Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peppe79

    senior tag

    válasz Viszlát #51437 üzenetére

    "...olyasmit reklamálsz, amire nem lenne szükség, ha rendeltetésszerűen használnád a mosogatógépet."

    Mi az, amit nem rendeltetésszerűen használok? Az, hogy van olyan eset, hogy csak órákkal később indítom el a mosogatógépet? Mi ebben a nem rendeltetésszerű használat?

    "Keresd elő a Kézikönyvét a masinádnak, és olvasd el, hogy mit ír az Edények behelyezése fejezetnél."

    Elolvastam. Azt írja, hogy távolítsam el a darabos ételmaradékokat, de folyó vizes előmosogatás nem szükséges. Ez részemről mindig megtörténik. Egy szó sem esik arról, hogy el kellene mosogatnom a tányérokat, fazekakat, evőeszközöket, mielőtt behelyezem azt a mosogatógépbe.

    "...ott lóg ki a lóláb, hogy általánosító kijelentéseket teszel egy olyan szituációban, amikor egy vásárlás előtt álló fórumozó segítése lenne a cél."

    ???

    "Ráadásul elhallgatsz dolgokat és csak apránként derül ki, hogy valójában miről is van szó pontosan."

    Semmit nem hallgattam el. Annyit jegyeztem meg, hogy pillanatnyilag nincs feltéve az ajtóborítás, így nem tudom megállapítani, hogy a felső fiók kihúzásával kiakasztható-e az ajtó. Ma délután felszerelem, és kipróbálom. De továbbra is: alap esetben nem nyitható résnyire az ajtó, akár fent van az ajtóborítás, akár nincs.

Új hozzászólás Aktív témák