Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz ribarszki #28750 üzenetére

    Csak megerősíteni tudom...
    Amikor elhalálozott a porzsák nélküli Samsung porszívóm (4 év alatt, de tulajdonképpen 2 éves gari lejárta előtt motort kellett benne cserélni, a hangja meg már fél év után a 3x-osára nőtt, a csere után ugyanúgy), akkor jöttem ide a fórumra tájékozódni, hogy mit kéne venni. Pedig anno azt hittem az a király, végre nem kell a textil porzsákot kirázni, csak kimosom a tartályt, szűrőt (ez utóbbit egy idő után már nem is volt kedvem)... ráadásul 15k-ért vettem, "bestbuy"...
    Én nem mondom, hogy végigjártam a létrát, mert az éppen ajánlható kategória majdnem legalját vettem, egy Bosch porzsákos gépet (mert épp 5 év gari járt hozzá, plusz 30k-ról 20-ra le volt árazva), de így is óriási a különbség a régihez képest (így 2 év után is patyolat tiszta belülről, nincs porolás, szűrő mosogatás, meg amit leírtatok...szívóerőről azt hittem, az előzőnél is jó, de a Bosch már közepesen is erősebbnek tűnik, mint a Samsung a maximumon). Először engem is a porzsák plusz költsége tántorított el, de valójában ez minimális, ráadásul hónapokig nem is kell cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák