Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz WindyJoe #2613 üzenetére

    Ha a csapágyazást nézzük,akkor szinte mindegy melyikkel bajlódsz,mert alulméretezett minden gép.(Az LG,Samsung-ból is van-volt jó és nagyon kaka széria...Viszont szinte mindkettőnek az elektronkkája beöntött és igen nagy a javíthatatlanságra az esély.)
    Igazából én nem venném meg egyiket sem már...még mosógépet sem :D:D
    Mostanában az indesit előszeretettel használja a ragasztott üstöket,amiben még csapágyat sem lehet cserélni....Az a baj már a whirlpool is és még a fene tudja hány gyártó.
    Ezeket sztem mindenféleképpen hanyagold,ráadásul a minőségük is nulla.
    Ami még elfogadhatóan erősebb csapágyazású gép az olcsóbb kategóriában ,az a Gorenje,Én ezt javasolnám neked.Ráadásul 3év garos,szerelhető a csapágyház is.Igaz ezek sem a régiek már,de még mindig sokkal jobbak.(az elektronika ezeknél is gond,de sajna mindegy mit veszel).Gorenjéből most már van felültöltős is,de olyan új kiadáasok,még nem láttam belülről sajna.
    Az egyoldalú csapágy sem fogja megadni hamarabb magát,mint egy oldalsó csapágyazás,ha jól van méretezve.Ez a gorenjénél még jobban megvan csinálva.(oldalsó csapágyazás is lehet egy f*s,mint pl. whirlpooloknan)
    Az is bizta,hogy Gorenjét kell legkevesebbet javítani!(kb 20olasz-1szlovén :) )
    Igazából 5évnél ne várj többet egy géptől(egy olasz,francia lomtól meg talán 2-3évet.

Új hozzászólás Aktív témák