Új hozzászólás Aktív témák

  • pinnacle

    nagyúr

    válasz pjen #80196 üzenetére

    Köszi pjen, Dorian! Tudtok valamit ajánlani? Úgy emlékszem a garancia is becsapós lehet, mert talán pont az inverteres mosógépeknél van az, hogy 10 év a garancia, de csak a motorra, és nem is az szokott elromlani. Tehát lehet az a legjobb, amivel a fórumtagok tapasztalata alapján kevés probléma van.
    Nekem 9 éves Electrolux mosógépem van, az volt a hibája, amit mondtatok, a lengéscsillapító. Szerelő amikor szétszedte azt mondta a belseje nem is Electrolux, hanem valami török, csak a vezérlőpanel az Electrolux. Egyébként hiába cserélte ki, néha még mindig ugrál a mosógép. Szerelő mondta ha kevés benne a ruha, akkor csinálhat ilyet, mert nem lehet elosztani a ruhát a dobban, viszont régebben nem volt ilyen problémánk. Emlékszem, amikor vettük, hosszabb kábelre kellett cserélni, mondta az Electroluxos szerelő, hogy ennek a gépnek a panelje szokott elromlani. Úgyhogy tényleg nehéz eldönteni, mi a jó választás, szerintem csak a többiek tapasztalata alapján lehet. Illetve mintha azt is hallottam volna régebben, hogy a felültöltős jó, mert az jobban ki van egyensúlyozva, de ez most nem jön szóba, mert az ismerősnek az nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák