Új hozzászólás Aktív témák

  • macskajancsi

    aktív tag

    válasz Sinesol #79927 üzenetére

    Köszönöm az infót, akkor még kutakodok.
    Jóbarátomnak van némileg hasonló Whirlpool, és ódákat zengett a nulla fokos rekeszéről.
    Ezen konkrét típus a Liebherr CBNsfd 26133 volt, viszont lehet ez pont az a kategóriája, amit mondasz.
    Erre is rá volt írva a két rekeszére hogy Biofresh, aminek pont 0 foknak kéne lennie. De van benne 5, meg 7, meg 10 is. 4 alatt még nem mértem.
    S pont ezen vesztem össze a gyártóval, hogy nem tudja a specifikációkban leírtakat, ill. nagyon himihumi válaszokat kaptam a supporttól.
    A szakszerviz tanácstalan, nem ismerik a típust, nincs service manualjuk nekik sem, a sötétben tapogatóznak. Random cseréltek x dolgot, hogy az majd hátha segít.
    És ez egy prémium márka...
    Komolyan, már úgy sejtem lehet velem van a baj, hogy elvárom h teljesítse a leírtakat... :(

    Ha veszek egy B Mercit, amire rá van írva hogy jéghideg a klímája, de a valóságban a kinti 35 fokban belül csak 29-re hűt, az annyira nem gyerebe, még ha csak egy B Merci is az. :)
    Van benne kényelem, meg masszázsülés, meg prémium feeling, ebben lehet jobb is, mint egy WagonR, azért vesz az ember olyat.
    A fogyasztáson csaljon, letojom, azon úgyis csal mindenki, de a az 5 ülés helyett ne csak négyet rakjanak bele, mert hát mit akarok, az is elvisz.
    És satöbbi... :)

    Itt van egy számomra felparaméterezett ÁK keresés, ebből vajon melyik a tuti?
    A Prime sorozatot nem fogom tudni megfizetni...

    "A neve Biofresh, ott van nagyon preciz hőmérséklet és páratartalom szabályzás."
    Ezt a konkrét fenti típusnál vétóznám.
    A kiírt hőmérsékletek fölött van a benti +3-7 fokkal mind a normál, mind a fagyasztótérben. Kalibrálni nem lehet, ez ilyen.
    Most épp +3-ra van véve a normál tér, és van benne 10 úgy, hogy x órája nem nyitottuk ki.
    Hitachi szóba sem jött eddig, de a választékot nézve nem is fog sajnos: 320e, 500e, 700e, 800-900-1,1M-1,2M-2M szép sorban az áruk, ezt így egyelőre passzolnám. :)

    @koxx
    - pont amit polonic írt
    - a Miele részt kösz

    [ Szerkesztve ]

    coito ergo sum...

Új hozzászólás Aktív témák