Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz Dreimus #77007 üzenetére

    Lehet, hogy igazad van. Feszítettem a csövön és a lenti kipattintható műanyaggal visszarögzítettem. Mintha megszűnt volna az a halk kopogás is amit hallottam efelől. (Nem egyszerű megállapítani mert szerintem az ajtótömítés produkál hasonló zajt amikor felpörög)

    Kár hogy nem voltál jelen amikor először megjelent a probléma. Szerintem az elsőnél gyárilag lehetett laza (ha tényleg ezzel volt baj) mert ez a műanyag is pattintós bilincs is elég jól tart, és ehhez nem volt nyúlva.

    Amúgy tartom hogy balfék ez a tervezési vonás. Eleve belül is úgy kéne lennie kialakítva, hogy az üst soha ne érhessen hozzá. Ki meg ott kéne jönnie a csőnek ahol jó és nem bilincselgetni torx25-ös csavarral. Ami mellé meg tesznek egy közel sem egyértelmű címkét...

    Erre meg rátesznek egy lapáttal azzal hogy a maradék cső sehová sem elég hosszú, mert sajnálnak még 1,5 méter műanyagot.

    Amúgy a használati össz-vissz ennyit ír lefolyócső kapcsán: "A vízbevezető tömlők, a lefolyócső és a
    levegőáramlás megfelelő távolságának biztosítása érdekében hagyjon legalább 20 mm szabad helyet
    a készülék oldalainál és 100 mm távolságot a készülék mögött"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák