Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    sziasztok

    visszaolvasgattam a véleményeket hűtőszekrény témában, és nekem is lenne kérdésem/problémám:
    a pontos típust nem tudom, de: beko no frost pro smart inverter a+++ alulfagyasztós, valamikor tavaly ősszel vettem, tehát még garis

    a problémám nekem is a zajjal van (ha jól emlékszem ~37 dB zajszint volt az adatlapján), amivel alapból nem is lenne baj, viszont, amikor be, illetve kikapcsol, akkor olyan, mintha a motor/kompresszor hozzávágódna a hűtő oldalához (mint amikor két üvegpalackot egymásnak ütnek), akkorát csattan/koppan néha, hogy meg lehet tőle ijedni, de főleg akkor, amikor bekapcsolódik

    mivel nem is kicsi és olyan helyen is van, ahonnan körülményes kijátszani (szellőző réseket hagytunk, tehát nincs szorosan a fal/szekrény mellett), így nem játszottuk még ki onnan, de már olyanokra is gondoltam, hogy esetleg valami csavar kilazult és amiatt tud a "motor" akkorát koppanni, amikor beindul

    esetleg tudtok bármi tippet adni mit lehetne érdemes kezdeni vele?

    amúgy teljesen jól működik, az alap zajjal sincs problémám, fogyasztásmérővel is lemértem, adatlap szerinti ~180kw-os fogyasztás a valóságban olyan ~220 körül van, de mivel használva, tehát nyitogatva van, szerintem ez normális, de ez a be-kikapcsolódáskor történő extra hangeffektek.... még szerencse, hogy azért nem minden esetben fordul elő
    köszi a tippeket

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák