Új hozzászólás Aktív témák

  • GEPESZ66

    veterán

    Egy kis tapasztalat-kicsit hosszúra sikerült a leírás:
    Vettem egy Elektrolux teljesen beépíthető mosogatógépet.
    Az ajtó külső lemezborítása elég gyenge lemezből van.
    A fa burkolat, amit rászereltem 2mm-t el van tartatva az ajtótól, s elcsúszik előtte nyitáskor.
    A fa burkolatnak a közepe egy kicsit beljebb van.
    Az ajtó külső burkolatlemeze a a fa burkolat alsó peremében nyitáskor megakadt, s az alja el is görbült.
    Visszaegyengettem, s a fa ajtó aljára rácsavaroztam egy vékony alumínium lemezt, hogy ne akadjon bele többször nyitáskor a külső burkolat.
    Csinálhatták volna a külső burkolatlemez alját kicsit viszzahajtva, hogy merevebb legyen.
    Akkor talán nem tudott volna baakadni a perembe.
    Nem gondoltam volna, hogy a 2mm hézag ellenére beleér.
    Gondolom, ha így megoldottam, felesleges a külső burkolatlemezt kicseréltetni?
    Kiegyengetés ellenére maradt az aljában egy kis hullám, de ez ugye a fa burkolat révén nem látszik.
    Az alsó edénytartó tálcát kinyitás után kihúzzuk, shla belső felébe kezd először bepakolni a feleségem, akkor elkezd lassan visszagörgőzni a tálca.
    Az géb dőlésszöge a konyhabútorhoz képest be lett állítva, az ajtót jobban nem lehet lenyitni már.
    A régi mosogatógépnél megmaradt az alsó tálca a kinti pozícióban pakoláskor is.
    Van esetleg ötletetek, hogy hogyan lenne célszerű az alsó tálcát rögzíteni, hogy ne kelljen megfogni az edények bepakolásához?

Új hozzászólás Aktív témák