Új hozzászólás Aktív témák

  • #89309696

    törölt tag

    Hali.

    A 8 éves Samsung SC5251 porszívót szeretném lecserélni, ezt megtuningoltam egy kamu hepa szűrős porzsákkal és úgy használtam, egész jó kis gép, most is tökéletesen működik, de lejárt az ideje. Áttenném garázs, autó porszívónak és vennék a házba egy modernebbet ami nem visít ipari zajterheléssel, nem olvasztja ki a konnektort és szebben is takarít stb.

    Linóleum és járólap van, szőnyeg csak kicsi rongyszőnyeg amiket ki szoktam mosni gépben. Tehát nem kell extrém módon csinálnia semmit, ellenben a kutyák sok szőrt és port hordanak be. Ha már gépcsere akkor jó lenne, ha szépen szűrne, de nem feltétel a labor tisztaság, egyébként is háziállatok mellett fizikailag képtelenség.
    30 ezer körül gondoltam max többet nem tudok kiadni érte, az előző Samsungot is 25-ért vettem anno.
    Én a Karcher VC 2-re gondoltam, ez most akcióval 35-ért megvehető. Ajánlott megvenni szerintetek?
    Sajnos csak papírzsákot látok hozzá, remélem van szövetzsák is, nem szeretem a papírzsákokat nálam hamar megtelnek.

Új hozzászólás Aktív témák