Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz #40553216 #47491 üzenetére

    Jellemzők
    A világ vezető mosógép gyártói által ajánlott
    Termék információk
    Megvéd a vízkőtől + kosztól + kellemetlen szagoktól* fokos víz kombónál

    A Calgon 3in1 Vízlágyító Por nélkül
    A mosógép belsejében vízkő, mosószer és szennyeződések halmozódnak fel a dob mögött, a szűrőkben és a csövekben.
    Ezek a lerakódások csökkentik a mosás hatékonyságát, a mosógép meghibásodásához vezethetnek, illetve kellemetlen szagokat okoznak.

    Calgon 3in1 Vízlágyító Porral
    A Calgon 3 semlegesítő hatása a védelemmel ellátott, tiszta és extra friss** mosógépért:
    1. Erős vízkő elleni védelem, amely segít megakadályozni a gép meghibásodását.
    2. A kosz elleni aktív anyagai segítenek védekezni a kosz és mosószer-maradékok lerakódása ellen.
    3. Segít megakadályozni a rossz szagok kialakulását, melyek a gépben keletkeznek.

    * Használja minden mosásnál.
    ** az előző Calgon készítménnyel összehasonlítva.
    További leírás
    Takarítson meg energiát!
    A mosógép fütőelemeinek tisztán tartásával a Calgon csökkenti az energiafogyasztást.
    Hasznosítson újra!
    A csomagolás újrahasznosítható kartonpapírból készült (90%).

    www.cleanright.eu
    Vízlágyító por.
    10 mosás. Közepesen kemény víz területek alapján
    Összetevők
    >30%: zeolit, <5%: polikarboxilátok, nem-ionos felületaktív anyagok, illatanyag
    A Miele pont ügy lesz koszos és vízköves mint az összes többi mosógép.Nincsen külön Miele kosz és vízkő.Én nem használom,maradok a havi egyszeri 20% ecet 95 fokos víz kombónál.A 9 éves Fagort szétszedtem,olyan volt mint mikor megvettem.Kivéve a rozsdát.

Új hozzászólás Aktív témák