Új hozzászólás Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Integra #399 üzenetére

    Köszi. :) Pont németül (még) nem tudok, de megnézem én is a német lapot. Nem konkrétan azonnalra keresünk, csak a mostani albis Indesit szagosságát látva (érezve) és a szerviz hozzáállását is ismerve igyekszem utánanézni, milyenre érdemes majd befizetnünk, ha már a Whirlpoolt, Indesitet és Aristont kapásból kihúztam a listáról. Én egyébként egyszerűen a felültöltőset szeretem, mert igen, kis fürdőszobában kerülgetni az elöltöltős ajtaját, az nem jó játék...

    Épp tegnap láttam az egyik tudományos csatornán egy ''zöld'' műsort, egy energiapazarló angol családot próbáltak ráébreszteni a pazarlásuk mértékére. Négy kicsi kislányuk volt, plusz a házaspár, és a nő heti 20 azaz húsz alkalommal mosott (Miele géppel :D ) csak 60 és 90 fokon, plusz szárítógép ezerrel. Ja kérem, ahol négy kisgyerek annyiszor cserél ruhát egy nap, ahányszor akar :Y ott van ám szennyes. Heti 11-re élből visssza tudta szorítani a mosást, ennél alább viszont csak akkor tudott menni, amikor egy hétre elvették az imádott mosógépét és mángorlót adtak helyette. :DDD .

    Plusz ennek tetejébe álandóan 28 fokon tartották a fűtést, és egy kisebb etióp család havi élelmének megfelelő kaját dobtak ki naponta...

    [Szerkesztve]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Új hozzászólás Aktív témák