Új hozzászólás Aktív témák

  • Sziasztok!

    Lassacskán mosógép csere előtt állunk, tőletek szeretnék tanácsot kérni, mit érdemes venni?

    Jelenleg egy Samsung WF-F1062 van itthon, használtan kaptam mikor beköltöztem (ennek már 4 éve)
    Amit használni szoktunk rajta: Gyorsmosás (28p), Műszálas (73p). 30 v 40 fokon és max 800 rpm-es centrivel.
    Ami a 2 fő bajunk:
    - A mosógép mászik, kúszik, úgyhogy nem lehet magára hagyni, pedig a lábakat beállítottam már egy jó párszor.
    - A ruhák nem olyan illatúak, mint amilyennek lennie kellene. Valahogy az aljába megáll a víz és megposhad. Mindegy, hogy mivel tisztítom (trisó, ecet, mosógéptisztító stb) nem tudja teljesen kiszipkázni a vizet. Néha még vízkövet is enged ki a csöve.
    - Néha elakad mosás végén, jelzi, hogy megtelt a szűrő. Ez az esetek 60%-ában nem igaz, leveszem az aéját, kiengedem a kis csövön a vizet, utána kiveszem a szűrőt, és sokszor nincsen benn se szösz se semmi.

    Gondolkoztam, hogy szerelőt hívok hozzá, de mivel régi már nem érzem úgy, hogy meg kellene csináltatni, helyette vennénk egy újat.

    Nem tudom melyik márka jó, melyik mit tud. Amit mindenképp szeretnék, hogy teljesítsen:
    - Maradjon egy helyben mosás, centrizés közben
    - Ürítse ki a vizet
    - Legyen vékony, mivel kicsi a fürdőszoba - A jelenlegi 45 cm mély+4cm hátul ami a dob egységé
    - Elöltöltős
    - Összegbe jó lenne 100.000-nél maradni max, de ha ultrajót tudtok mondani akkor még nagyon keservesen, de 25.000 pluszba belefér

    Egyenlőre hirtelen ezt találtam mint legdrágábbat: Candy

    >>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Új hozzászólás Aktív témák