Új hozzászólás Aktív témák

  • ZnVjaw0K

    tag

    válasz Kolondrum #35832 üzenetére

    Én hűtőből vettem sérültet kb 2 éve. Túl sok mérlegelési meg válogatási lehetőség nem volt, mert sürgősen szükség volt egy új hűtőre. A bolt kínálatában ez az egy típus volt, ami minden tekintetben megfelelt az elvárásaimnak, de ebből csak a kiállított darab vol már meg, de az igazán jó áron. Ezután újból átnéztem tüzetesebben, a gumik nem voltak elfáradva, semmi komolyabb baja nem volt, csak a fagyaszó ajtajának oldalán volt egy kis horpadás a fogantyúnál. Bokamagasságban, szóval ha nem kifejezetten hibát keres rajta valaki, akkor nem is feltűnő. Első használatba vétel előtt alaposan kitisztítóttam és fertőtlenítettem. Ezt ugye nem a sérülés miatt, hanem mert kiállított darab volt. Azóta is rendben működik. Évente leolvasztom és kitisztítom. Jól hűt, nem büdös, gyakorlatilag ugyanolyan állapotban van, mint amikor először bekapcsoltam (mindig ügyelek rá, hogy tiszta maradjon). Kicsit hangos ugyan, de az valószínűleg nem a sérülésből adódik. A termosztáthoz vezető vékony csövek hozzáérnek a kompresszor tetején lévő párologtató tálcához és az zörög. Egyszer már megigazítottam, akkor egy darabig jó volt, de most megint rákezdett, úgyhogy amikor legközelebb elhúzom a helyéről majd kipárnázom a tálca szélét valamivel. Attól majd remélem elhallgat. Electrolux, ACC kompesszoros. Pontos típust fejből nem tudok.

Új hozzászólás Aktív témák