Új hozzászólás Aktív témák

  • Teodor52

    senior tag

    válasz Daffchy #20264 üzenetére

    Én rendeltem nem is olyan rég igaz nem gép volt hanem ruhaszárító, de az ahogy megérkezett az nem mindennapi.

    Csak az eredeti átlátszó vékony fólia volt rajta több ponton megszakítva azon belül is a sarkoknál leginkább,nagyon poros volt és több ponton megvolt hajlítva.

    Ugyan ezt a szárítót megrendeltem az iponból, na és az a 2500ft-os szállítási költség bizony megérte az árát.
    Az eredeti gyári átlátszó fólia ugyan úgy rajta volt, de azt még beburkolták több rétegű nagyon kemény kartonpapírral és plusz kapott egy szintén vastag nagy szakítószilárdságú fekete fóliát.Alig tudtam megbontani az egész csomagolást,úgy hogy még esélye se volt a sérülésnek.
    Volt mellette egy vileda seprű nyél hát az sem volt semmi.
    Egy nagyon kemény és vagy 2 centi vastag tömörített kartonpapírba foglalt helyet.

    Itt döntöttem el hogy háztartási gépet is innen rendelek mert nyugodtan fogom várni és kicsomagolni.

    Rendeltünk is egy Zanussi tűzhelyt amit mondanom sem kell, hogy kiváló csomagolásban, kiváló állapotban érkezett meg és a futárok is nagyon rendesek voltak mert,hogy türelmesen kicsomagolták és megmutatták körbe hogy minden oké és ha én is rendben találom, akkor mehet az adás-vétel.

    Szóval én nagyon megvagyok elégedve az ipon-al és ajánlani is tudom!

    (#20316) tomtyi Hallottam olyan infót is a kombinált hűtőkkel kapcsolatban, hogy jobban megvan terhelve a kompresszor meg úgy az egész gázrendszere ami miatt előbb bedobják a törölközőt mint a külön hűtő és fagyasztó készülékek.

    Van ebben igazság?

Új hozzászólás Aktív témák