Új hozzászólás Aktív témák

  • Atesz 666

    aktív tag

    válasz Csabroncka #14525 üzenetére

    "Mutass egy mostani, nem prémiumkategóriás gépet amit 15 év múlva is fogok használni - azonnal megveszem!"

    -Anno amikor ezt a porszívót meg vettük ez sem volt éppen prémium kategória.
    -Én általában hosszútávra tervezek vagy addig használok egy készüléket amíg működik,ha 5 évig addig ha 20 évig akkor addig.

    -Nemrég ünnepeltük a samu mikrónk 25.szolgálati idejét. :C :D

    "-Ja az utána járást meg nem is írtam. - Te amúgy rendesen eljársz munkába dolgozni, vagy a pénz otthon a fán terem :F"

    -Értem a célzás első részét.
    -Igen rendszeresen járok munkába,de ha a kérdés arra irányul,hogy akkor miért nem megyek be munka után egy boltba meg venni?

    -Akkor a válasz egyszerű,azért mert akárhányszor megyek be akár egy szakboltba is a válasz vagy a helyzet mindig az,hogy nincs meg rendelgetni kell stb..

    -A célzás második részével ezzel a "fán termő pénz"-el nem vagyok tisztában,mire gondolt a költő? :U :D

    Sony Xperia S, Sony Xperia SP, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z5, Sony MDR-ZX330, Sony a 33, Sony KDL-40EX500, Sony BDP-S360, Sony STR-DH820, Sony MDR-XD100, Sony DR-S5, Sony SS-FCR6000, Sony SS-B1000, Sony SA-W2500, Jamaha DVD-S663, ASUS X75V NOTBOOK, ASUS RT-N53 Router, SonimXP3.2 Quest Pro, stb stb.

Új hozzászólás Aktív témák