Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09634560

    törölt tag

    válasz Tamoo #22821 üzenetére

    Nem volt kényszer... Azt irtam megéri,mert az RTI az kb Lektor szinten vagy kicsivel van emlékeim szerint... De a mondanivalódnak igazat adok: először be kellene a dalit is járatni, ha nem tetszik cseréljen ha akar. Polk járatlanul elég lomha és kiforratlan nem hiszem hogy tetszene neki ha a dali sem.

  • nyturista

    csendes tag

    válasz Tamoo #22821 üzenetére

    Nem a konkrét példa miatt írtam a Jamo, Technics márkák lehúzását, és nem is vagyok egy sértődékeny,
    csak józan paraszti ésszel szerintem belátható, hogy ezek a cégek gyártottak jót és rosszat is. Árkategóriákban gondolkodva nagyjából ugyanazt kapja x pénzért az ember, innentől kezdve hogy AUDI v BMW ízlés kérdése is.
    Ha már a márkákról van szó, nekem is szimpatikusabb a Marantz, Denon , de még jobban a LUXMAN, COPLAND, ACCUPHASE. Lehet ezt ragozni, de a konkrét erősítő igencsak hangos 5-ös fokozaton és biztosan torzít is valamicskét, de nem azért mert Technics. Én SOHA nem hallgattam hangosabban, szigorúan kiemelések és loudness nélkül.
    Ez már nagyon off: A mai árakban az a vicces, hogy egy szép állapotú pioneer F99x-et nehéz annyiért eladni mint egy Orion HS280-t. Én fele ilyen idős koromban ezekkel és az említett technics-el hallgattam zenét
    / + HB1 kicsit később/ és még csak nem is ismertem olyat akinél szebben szólt.
    Ha anno lehetőségem lett volna csak meghallgatni egy komolyabb márkát, lehet, hogy be sem tudtam volna szerezni. A lengyel PEWEX-ben csak Technics volt+ a nagymama valutakerete is kellett hozzá.
    Egyébként később a mozikorszak elején volt Jamo studiom is, nahát az tényleg kritikán aluli, mégis rengeteget eladtak belőle. A Jamo azzal a szériával "járatta le" magát, de azért voltak ott is szebb napok. Ma pediglen mivel szinte minden elérhető termék Kínai, és itt nem csak a hangkeltőkről beszélek, örülök neki hogy a gagyi technics erősítőm még Japán. Mint ahogy az F99X is.
    Elnézést Toobee, hogy akaratlanul belekeveredtél és természetesen nem kérem, hogy ezért fáradj, csak kicsit felment a cukrom Malagutfi?? fórumtárs hozzá állásától. Amit az erősítőről írtam az mind igaz, és rendezhette volna ezt normálisan is priviben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák