Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz Jim-X #17890 üzenetére

    Hét elején felhívott az egyik ismerősöm, akit nagyon rég nem láttam már, hogy Bp-en van pénteken, meg szombaton, úgyhogy vele leszek. Ha érdekli a csöves találkozó, akkor elmegyünk, de így, látatlanban megmondom, hogy nem lesz a válasz :DDD Meg igazából mennem kéne haza is, mert találtam Kkhalason egy fickót, aki csinálni fogja a kanapét, anyagot kéne választanom. 1 hónap mire elkészül, ha most nem megyek haza, akkor csúszik még egy hetet. Na szóval úgy vagyok, mint Pityu. 4 helyen kéne lennem egyszerre. Hogy tetézzük az off-ot, elmesélek egy autós viccet.

    Szóval szerdán pont nem dolgozom, ezért úgy gondoltam elszaladok valamelyik boltba, és veszek egy kis tütükét. Szomorúan tapasztaltam, hogy bizony a Ducato jobb hátsó leeresztett. Na uccu neki, felemeltem, leszedtem. Majd mikor le akartam ereszteni a pótkereket, akkor szomorúan tudomásul vettem, hogy ez bizony nem fog lejönni. A közdarab, amit adtak a leengedéshez, egyszerűen szétforgácsolódott, ameddig működött, addig meg eltörte a leengedő mechanizmus belsejét. Szóval feldobtam a robogóra a felnit (elég rendesen néztek a népek :DDD ) és elugrottam Csepelre, az éjjel nappali gumishoz, mivel már fél8 volt. Persze szerintük már kuka volt, úgyhogy szépen jöttem is haza. Éjszakára visszaraktam, aztán tegnap meg szétnéztem használt gumi ügyben. Találtam is, fillérekért. Azt felrakták, utána meg becsörtettem a Duna autóhoz. Ugyanis visszahívták a régebbi autókat, mert szar volt a pótkerék tartó (egyik kollégám el is hagyta a pótkerekét). Csak azt már elfelejtették mondani, hogy az új is szar :DDD Szóval ők levarázsolták nekem, aztán be is dobtam a raktérbe, ott jobb helye lesz.

    Ha mindez mondjuk, akkor történik, mikor dolgozom és nem tudjuk megoldani azt, hogy időben odaérjen a cucc, akkor keményen lehetett volna kötbért fizetni. Egyébként volt még szép húzása a Fiatnak. 400e km-nél egyszerűen megáll a műszerfal. Magyarázat: ennyi km-re terveztük az autót, egyébként 150ezer hozzá egy másik, ha még használni akarjuk :DDD Vicc...

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák