Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VoidXs

    nagyúr

    válasz kpykpy #152854 üzenetére

    Én azt veszem észre külföldi fórumokon, hogy alsóbb kategóriában masszívan Denonos mindenki, X1400-as embert minden fórumon látni. Kicsit feljebb a Denon már a Yamahával csatázik, ~350k-tól már kb. egyedüli szereplőként látom az utóbbit, legalábbis azokban a topikokban és bejegyzésekben, amiket olvasok. Ez eltart az A3080 szintjéig, felette vannak az Auro-s Denonosok (mert úgy volt olcsó), és a Marantz-osok. Persze nem mondom, hogy kivétel nincs, de nem sok.

    Én sose vettem a Denontól semmit, mert minden demóban csalódtam, de fórumtársaknál és ismerősöknél volt szerencsém "élvezni" az aljától onnan kicsit magasabb szintig (1610 -> X8500). Konkrétan a mérést nem lehetett rajtuk rendesen megcsinálni, mert meghülyültek a tesztjeltől. Egymás után kétszer lefuttatva teljesen más eredmény, a jelszint és a hangnyomás csökkenése nem korrelál, az X1400-on több százalék volt a THD (hangerőtől függetlenül), mindegyik drágaságra jut valami.

    Mindeközben a Marantz-ok (ezekkel találkozom magasabb kategóriában nagyon gyakran) pre out-on is olyan szép diracot tolnak ki IR-re, hogy öröm nézni. Minden házimoziban kiválóan lehetett vele dolgozni, egy olyan esetet leszámítva, hogy random lehalkította a bal frontot valami 20 dB-vel, de újraindítás után jó volt, és a tulaj se hallott máskor ilyet.

    [ Szerkesztve ]

    W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Új hozzászólás Aktív témák