Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nemir Ombe

    addikt

    válasz alphamooncam #133721 üzenetére

    Nem tudom melyik Oppo tudja azt amiről írtam, de mindegy is .... röviden; szerintem abba az irányba menj, amit Patice írt .... ha ragaszkodsz az aktiv dobozaidhoz, akkor vegyél eléjük egy AV procit (a "kommereszebbek" közül pl. Marantz/Onkyo, de van jópár lehetőség még) htpc-d van (ha jól olvastam) kösd össsze és hallgasd megelégedéssel .... bár megjegyezném, hogy még a "legkommereszebbek" is kissé túlzásnak fognak számítani a dobozaidhoz, de ha neked ez jön be, akkor OK, Te hallgatod .... továbbá lehet kisérletezgetni "egyebekkel" is, de egy normális, erre a célra készült proci (vagy akár előerősítő kimenetekkel felszerelt AVR) nélkül ez csak a "sz@r pofozgatása" lesz .... szerintem .... ;)

    (#133725) alphamooncam:

    Itt nem a dobozok árával ill. a "térhatással" van a "probléma" .... amire a többiek is próbáltak célozni szerintem .... hanem azzal, hogy ezeket a dobozokat pl. arra találták ki, hogy a "csóringer" kezdő "DJ jelölt" otthon a PC előtt az ingyenesen letöltött keverő sw használata közben ezeken hallgassa vissza mit sikerült összehoznia, mikor már nyomja a fülét a "DJ fejhallgató".... kb. erre találták ki, nem másra .... ;)

    [ Szerkesztve ]

    Hmm ....

Új hozzászólás Aktív témák