Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • warezxts

    senior tag

    válasz Nemir Ombe #119043 üzenetére

    Nagyon szépen köszönöm a válaszod!
    Szerintem így is úgy is használt lesz.
    Gondolkodtam hogy tudnám pontosítani az "igényeim". (Keret egyébként max 200e erőlködővel, na jó lehet még picit fentebb menni ha megéri).
    Itt van pl. ez a zene lentebb linkelve (persze nem youtube minőségben. Van egy AKG fülesem (K375), meg egy fejhallgatóm (272hd), azon nagyon szépen kijönnek ezek a játszadozások a hanggal, illetve még elektronikus zene tekintetében is elég szépen képes szétválasztani a hangszereket(?). Szóval a zene Ezen és Ezen részén úgy kb 10mp-ig hallatszik az ami ég és föld a fülesen és a Geniuson (nyilván nem lehet összehasonlítani). Innen jött az ötlet hogy ideje cserélnem. Tudom hülye példa csak sajnos nem tudom másképp megfogalmazni. Persze a Mozi és más zenék is számítanak, szép lassú számok (kivéve R'nB és Jazz). Én speciel nem tudok különbséget tenni ahogy olvastam hangfal teszteket pl filmeknél, hogy a lövések nem tökéletesen hallatszanak.... nekem azok csak lövések, nem tudok különbséget tenni hogy most puffan vagy dördül :) vagy csak nem hallottam még sokmilliós hangfalakon.
    Ennek tükrében még mindig azt mondod egy Wharfi 8.x (használtan 70-80e körül 5.0) jobb lenne mint a Valdus 400/500 5.0-ba kialakítva?

    BBéci: Neked is köszi a választ. Sajnos fogalmam sincs hol tudom meghallgatni :D Milyen szetre gondolsz amúgy?

Új hozzászólás Aktív témák