Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    Na akkor Vr400 Vs TSi400:

    Kicsomagolásnál egyből látszott, hogy komolyabb minőséggel van dolgom, már a csomagolás minősége is jobb volt. A Center a a Wharfihoz képest hatalmas méretével már megfogott így aztán komoly elvárásoknak kell megfelelnie :) A Sorrund-ok csak 2-3 cm-re tértek el az előzőktől, de mégis még fogásra is életrevalóbbnak tűntek. Aztán elkezdtem kicsomagolni a frontokat. Keskeny, elegáns előlapi mérete után már csak a mélysége volt feltűnő. Az alján egy finom "kis" reflex nyílással. Szépen lepakolgattam őket és bekötöttem majd jött a bekapcsolás a Vr400 beállításaival. Már így is nagyon meggyőző volt az amit produkált a rendszer. A szobában egyből nyilvánvaló volt számomra, hogy komoly mértékben változott a minőség és a hangok már most a bejáratás előtt közelebb kerültek ahhoz ahogy és ahol hallani szerettem volna őket. Még tudom változni fog a hangja, de csak finomodik a bejáratás folyamán ami nagyon biztató. A frontoknak komoly tere van a Vr400-hoz képest, mélyeik sokkal teltebbek, de még nem egészek. A center komoly hangokat produkált a beszédhangok sokkal kerekebbek és erőteljesebbek lettek. A sorrundokról még nincs kialakult véleményem.

    Gondoltam leírom mi a véleményem ezekről, ha már egyszer össze tudom hasonlítani őket az élőhelyemen :) Hátha lesz valaki akinek ez is segít egy kicsit.

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák