Új hozzászólás Aktív témák

  • liszi70

    nagyúr

    válasz Oldfighter #57556 üzenetére

    "Nem fontos a digitális bemenet, ha van több használható analóg ( RCA) csatlakozó az erősítődön."

    Nem az analóg bemenet a lényeg, az nyilván van dögivel egy sztereó erősítőn. Az a baj, hogy akkor DAC kell a médialejátszóhoz és tévéhez, mert állítólag elég ratyi a Dune belső DAC-ja, és a TV-é is. És még mindig ott marad a 2.1 kérdése. De tutira igazad van, egész biztosan jobb hangminőséget érnék el egy f@sza sztereó erősítővel, mint a 2.1-nek használt házimozival. Nincs még lezárva a kérdés, de elsőnek a hangfalakat szeretném megvenni, aztán meglátjuk.

    "A hangdobozok elhelyezésén viszont valahogy meg kéne oldani a változtatást. Nem igazán tudom elképzelni, hogy közvetlenül a tévére tolva kétoldalt, hogy tud sztereó teret leképeznie a hangsugárzóidnak."

    Tudom én ezt, írtam is, hogy mit csinálna egy hifista, ha látná a barmolást, de sajnos nincs más lehetőség. Az egyik oldalon meg is tudnám oldani némi átrendezéssel, hogy fél méterrel széjjelebb kerüljön, de a másik oldal az közlekedő rész, onnan már 10 centit sem tudok elvenni. :O

Új hozzászólás Aktív témák