Új hozzászólás Aktív témák

  • dunkel

    őstag

    Nagy :R cecil-nek, ma nála járhattam látogatóba.
    Kérte írjak pár sort a benyomásaimról, csak azt tudom leírni amit beszéltünk is ott helyben:
    a rendszere abszolút mozira termett, dögös nyomulós hanggal. Zenéből a pop-rock áll jól neki.

    Mélyben azok a hangfalak nagyon erősek, mozin mégis hiányzik a mélyláda: másképp szólal meg egy jó sub-ból a basszus és a középtartomány is fellélegzik ha elviszi a mélyet a sub. Drukkolok, hogy valami jó subot találj a rendszerbe. ;)

    Szerintem kifejezetten jó az a nagy belmagasság és alapterület. Igazad van, hogy az akusztikán lehet (kell?) javítani, sok az üres falfelület. A galériás részt én nem különíteném el: ha esetleg eljössz egyszer meghallgatni nálam hogy szól a 17nm 3m belmagassággal akkor talán másképp látod majd a kérdést (bár megjegyzem ebben a témakörben sem vagyok jártas, csak a sajátomat szeretném nagyobbnak látni) :)

    Nem láttam még házimozit ahol a képet projektor szolgáltatta, megdöbbentő élmény volt: ezzel a hanggal és képpel bizony élmény az otthoni mozi. Ha majd egyszer lesz nagyobb nappalim, megpróbálok majd én is egy hasonló vetítő rendszert építeni. A rejtett kábel elvezetések is abszolút emelik a renomét: igényes, letisztult az összkép.

Új hozzászólás Aktív témák