Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    sziasztok, segítséget kérnék.
    adott az onkyo tx-sr701-es házimozis erősítőm, mely fölé hajolva a tápja felől halk zúgást hallani. nem hangos, de hallható, sőt, késő este a szobában is hallani távolabbról is, amikor teljes csönd van.
    egy hete költöztünk le egy nagyon tiszta áramhálózattal rendelkező házból egy belvárosi, XII ker-i társasházba, és most tűnt fel a zaj. eddig nem vettem észre, ezért valószínűsítem, hogy nem is volt jelen, másképp ahogy most is, ott is észleltem volna szerintem, hisz érzékeny vagyok ezekre.
    a kérdésem az lenne, tudnék-e ezen az állapoton javítani, valamilyen szűrő-típussal?

    mögötte egy mezei - de audio agile tápkábellel szerelt - elosztó van, az erősítőbe gyári kábel megy. egy lejátszó van rádugva. de igazából ezek nem is érdekesek annyira talán, hisz ahogy említettem is, eddig is ez volt a felállás és nem tűnt fel, hogy zúgás jönne belőle. így viszont eléggé zavaró. Mit tudnék tenni, milyen kategóriával próbálkozzak? egy ilyen pár tízezres- kategóriás -mondjuk audioquest tápszűrő segíthetne pl.?
    köszi előre is a segítségeket!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák