Új hozzászólás Aktív témák

  • tranceplanet

    addikt

    válasz #09634560 #161037 üzenetére

    Köszönöm!

    Akkor melyik legyen:
    -ciklikus [link]
    -AGM ipari [link]
    -vagy sima UPS [link]

    Ezeket a gyári megoldásokat hanyagolom, egyrészt túlárazottak, meg tudom építeni én is, ha nem válik be eladom alkatrésznek, amit én építek kevesebbet veszít az értékéből.
    ---------------------------------------------------------------------
    (#161038) alphamooncam

    Nem lesz gond neki, a fenti három akku 18A áramot tud leadni folyamatosan egy órán keresztül, ez elég extrém használat lenne, ennyit nem fog kérni az erősítőm, írtam kis teljesítményű (még ha lesznek is áram felvételi csúcsok működés közben)! Amúgy nem hangnyomásmérő versenyre készülök, ott hirtelen sok áram felvétel van! :N
    --------------------------------------------------------------------
    (#161043) attigabi
    Köszi, hogy megosztottad a tapasztalataidat! :R Úgy látom, akkor nem csak nekem fordult meg ez a fejemben! Milyen akku lehet a te UPS készülékedben?
    --------------------------------------------------------------------
    (#161044) BBéci
    " Az a szünetmentes nem hifi célokra készült, ha fizetnének érte, akkor sem tenném be a rendszerembe."
    Akkor megfordítom a kérdést, ezekbe az "accuphase vagy isotec ..." akkus tápokba milyen típusú akkukat tesznek? Nem kérdés, hogy a fenti három is tudja működtetni, de melyik fog degradálódni lassabban a használat során (feltöltés-lemerítés ciklusok), melyiknek lesz hosszabb az élettartama? Ezért jöttem ide hasznos tanácsért. :)

    " Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

Új hozzászólás Aktív témák