Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz nebulo5 #15863 üzenetére

    az a kérdés, hogy mit hallgatsz.
    edmdigital és beatport nem fog - nem is tud - bakelitre meg sacd-re írni és árulni. én spec nem hallgatok 24/7 botticellit etc, mert sem időm, sem türelmem hozzá. 98%-ban biztos nas a befutó nálam, ami a háttérben mindent intéz és szinkronizál a kinti szerverekkel. arra a 2%-ra meg ha már nagyon kukacoskodni akarok, majd szerzek egy jobb minőségű bakelit vagy sacd lejátszót. de nyakam rá, hogy az év 365 napjából 364-et prosodni fog. :D
    igenis hiszem, hogy ki lehet hozni egy jó rendszert okosan megtervezve, igényekhez igazítva, ami mind képes zenére és projektoros házimozira is. voltam pár helyen, látom, hogy miket lehet kihozni 50-100 millióból. én nem akarok ennyit kiadni érte mert nem használom annyit, hogy megérje. nekem egy erős közép, felsőközép bőven megteszi mind zenére, mind projektorra. és hangrendszerben valóban nem szeretnék csak zenére külön és házimozira csak külön. kompromisszumot fogok tudatosan kötni, mert a nappalim, egyben lesz a konyhával és az étkezővel a házban is, össze akarom tervezni az egészet, mert ez egy olyan élettér, ahol mindent csinálok, és itt töltöm a legtöbb időt a házban. és mindezt úgy, hogy a nappalinak elég nagy kertkapcsolata lesz, nagy üvegfelületekkel. úgyhogy lesz mit játszanom falakkal, elhelyezésekkel, a funkciókkal.. szerintem egy év alatt ha összeáll csak a tervezés, de lehet, hogy ez is kevés lesz.. és akkor ez persze újra borulhat az építészem miatt, hogy amit én szeretnék az úgy megvalósítható e technikailag illetve maga a házhoz felhasznált technológia lehetővé teszi e.. hova dugom majd el a nas-t az erősítőket, a hangdobozokat, etc etc.. mert nem lesznek szem előtt, külön szobában akarom tárolni, wifin elérni. nekem ne legyen szem előtt minden elektronika, letisztultság kell, tiszta felületek, nem porszedők. és még sorolhatnám, hogy hány száz dologra kell majd figyelni, összehangolni, hogy a minőség, a praktikum és a felhasználóbarát kezelés mind teljesüljön.. bele tudok ezekbe buzulni keményen, de ez hobbi, jó alkotni :)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák