Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki1986

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy ide vagy a belépős topikba kéne-e írnom, nézzétek el nekem :).
    A kérdésem röviden annyi lenne, hogy olyan 200 k körül (+/- pár 10 ezer) van-e best buy erősítő szerintetek.

    Hosszabban kifejtve: Van nékem egy 5 éve vásárolt H&K AVR 265 + JBL Studio 180+130+120 5.0 + Proson Rumble R-12 sub szettem. Az erősítő azonban szerintem a végét járhatja, 2 hónapja javították (végfoknál elvileg "elmásztak" a feszültségek ezért forrósodott és kapcsolt le), most meg már 1 hónapja megint a szerelőnél van, mert most meg vmi tranzisztor párt kell bele rendelni ami nem is biztos, hogy fog működni vele (ne kérdezzétek, sztem homály a szerelő...). Szóval lehet, hogy végleg kimúlt a gép, de lehet van még vele pár hónapom :).

    Szóval ha cserére kerülne a sor, akkor egy ilyen szetthez ti mit ajánlanátok? Kb. csak filmnézés + játékra van használva. Persze zenét is hallgatok rajta, de nem ülök le elé végighallgatni egy koncertet pl., szóval az nem igazán fontos.
    Én egy Denon X2500H-val szemezgetek, de nem tudom mennyire lenne jó párosítás a JBL-ekhez. Lehet vmi Onkyo célszerűbb lenne, de most nagyon nem vagyok képben erősítő ügyileg.
    Ja, és mindenképp csak újat vennék, használt kilőve.

    Előre is köszi a segítséget!

    https://www.flickr.com/photos/136049009@N07/

Új hozzászólás Aktív témák