Új hozzászólás Aktív témák

  • python1

    veterán

    válasz Quetz #151316 üzenetére

    Több torzítás jut a magassugárzóknak.

    Más
    Tegnap beiktattam egy másik végfokot a két emotiva mellé ami most a frontokat hajtja,egy minőségi szintet ugrott a rendszerhangom.Kábelezésben is történt némi változás a front hajtását szólgáló végfok összeköttetéséért egy nordost purple fare gondoskodik oehlbach helyett,nordost javára lehet írni némi több részletett,)vagy inkább nem fed annyit) nyíltabb fronthang.Center/szubbok kábelezésére klotz mc5000 dugtam be az emotivák seggébe,de meg kell mondjan,h nem okoztak csalódást,úgy fogalmaznék inkább,hogy nem volt hiányérzetem,emotivákkal szerintem jól dolgoznak együtt ezek a kábelek.A hangsugárzók is Hidra sound titan std mk kábelezést kaptak,amelyek enyhén lefelé torzítanak a "száraz hangú" vandamokkal szemben,de így pont hozzák amire szüksége van a füleimnek.Összességében most a rendszer óriási dinamikával bír,dialógok valósággal borzolják a szört,kis hangerőn is megfelelő dinamikát biztosít a rendszer,soha nem kellett a távhoz nyúkálni,h túl hangos lenne valamelyik sugárzó,csak egyszerűen moziztunk sallangmentesen.A rendszer elemei emotiva upa 5,emotiva upa 7,nagy Bodor a forrás htpc asus D2 hangkártya,és tegnap egy régi arcam avp700 processzort kötöttem be a filmek jellege miatt.

Új hozzászólás Aktív témák