Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Ragadozó #136866 üzenetére

    Feltettem egy egyszeru kerdest amire nem kaptam valaszt csak azt, hogy en nem ertek hozza mert nincs audiofil cuccom. Ugy gondolom ennek a topic-nak pont az lenne a lenyege szemben a belepovel, hogy erdemi szinten megdumaljuk ezeket a dolgokat. A mai vita roviden... en szakmai oldalrol nezve kozelitettem meg ezt, ( az igaz, hogy nincs audifil hazimozim, csak egy oreg yamaha avr meg egy megoregebb videoton hangfalpar) es mivel ebben a temaban (szamitogepes halozatok) elek minden nap, mondhatom, hogy eleg komoly tapasztalatom van ezen a teren, es eleg nehezen vesz be a gyomrom ilyen allitasokat... viszont ha leirta volna a kerdesre a valaszt tovabb lehetett volna folytatni a vitat, de mivel ez nem tortent meg, igy eselyem sincs megvedeni az en allitasomat az ovevel szemben. Majd jon BBeci, es kozli, hogy aki nem hisz ebben az tapasztalatlan, es felesleges gyozkodni oket, mert ugysem ertik.

    Nekem ebbol az jon le, hogy a haladonak nevezett csoportban nincs helye a mernoki szemleletnek.

    En szkeptikus vagyok foleg a muszaki teren, es ez eleg sokat segitett mar az eddigi eletem soran, az ezaltal megszerzett plusz tudasrol mar nem is beszelve. Tehat nalam siman benne van a pakliban ha nyomos ervekkel alatamasztjak, hogy igenis tenyleg van jelentosege egy ilyen "audiofil"-nek nevezett madzagnak. De nalam az nem nyomos erv, hogy neked nincs ilyen cuccod, meg az tapasztalatlan vagy. Nyomos erv lehet az is, hogy van 3 millionyi cucc a nappaliban, es megnyugtatja a lelkem ha ehhez veszek egy 10e-s madzagot, vagy azert mert szeretem ha jol neznek ki a madzagok es a tobbi, de egy ilyet se meg hallottam itt, csak olyan megfoghatatlan dolgokat mint, hogy teltebb melyek, meg dinamika...

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák