Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz Beretvás #39145 üzenetére

    Postásgumi, LOL, az meg mi? De komolyan, hol lehet ilyet kapni? Mi a rendes neve?
    Ha meg lehetne oldani, hogy ne csak jobbra-balra rögzítse a vinyót, hanem előre-hátra mozgással szemben is (mert pl. ha odébb rakom a gépet nehogy kicsússzon a gumikból), akkor nem lenne rossz ötlet. Mondjuk nekem 1 db 5,25-ös helyem van csak szabadon.

    pcgamer01: Nekem az már hangos egy kicsit. Ami 10dBA vagy alatta van, kb. az az a szint amit már nem hallok ki a gépből közelről sem (fél méterre van tőlem az asztalon, máshova, messzebbre nem tudom tenni).
    Gondoltam már rá, hogy vajon, ha tápba szánt ventit raknék bele, előre, kettőt szívónak, bontottat, mondjuk olyanokat adda-bol mint ami a vx450-esemben van, akkor azok mennyire lennének halkak? Ezek 5V alatt indúlnak, én 5V-on tudnám őket hajtani a szabályozóval mert annak 5V-12V a tartománya. Statikus nyomása ezeknek jóval nagyobb mint a házventiknek, csak kérdés az is mekkora szélzajt csapnának a több levegővel? Vajon ha kiveszem a hdd tartó síneket, amik üresek, nem fog annyira surrogni?

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák