Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vagabor

    aktív tag

    Sziasztok!
    Van egy Lenovo y580 laptopom, y580 topicba mar irtam sikertelenul.
    A problemam a kovetkezo, megpedig az hogy akarmit (fules hangszoro) dugok a jack aljzatba egy ido utan a bal fele elkezd sercegni (nem a vinyo zaja), majd egy ido utan a bal felenel a hang teljesen el is megy. Ezzel egy idoben a jobb fele is kezd sercegni kihagyni, de az nem mindig szokott elmenni, de ez igy akkor is elvezhetetlen.
    Erdekelne esetleg okozhatja ezt egy ssd? Mivel a geppel korabban annyit csinaltam hogy raktam bele egy ilyen vinyot. Meg gariban van, amint visszajon megnezem nelkule, de nem hinnem hogy ez okozhatja.
    Garisok azt mondtak hogy nem talaltak hibat es ugy kuldik vissza ahogy van :/
    Barminemu infot szivesen fogadok ezzel kapcsolatban.

    Kicsit mas, az usb-s kulso hangkartyakrol mik a velemenyek? Van az a kicsi meretu, akkora mint a mobilnetes kis adapter. Meg lehet azokban bizni, vagy inkabb valami nagyobb meretu markasat kellene preferalni?
    Valamint az is erdekelne hogy hasznal e valaki usb-s mikrofonos fejhallgatot, esetleg 5.1-es is erdekel, mivel ha nem marad mas akkor kivaltom a hangkarit azzal.
    Elore is koszi mindenkinek aki valaszol..

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

  • vagabor

    aktív tag

    válasz MasterMark #3271 üzenetére

    Okozhatja ezt a driver? Amint jon a gep es megint csinalja felveszem, de nekem inkabb hardver hibanak tunik ami melegedesre jon elo, bar a melegedeses megallapitas nem biztos.
    Amugy a gyari driver volt fennt amivel jott a gep. (Masik meghajton ott van az osszes driver gyarilag)

    ASUS TUF GAMING B650-PLUS, AMD Ryzen 7 7800X3D, DeepCool AK620 Zero Dark, CORSAIR VENGEANCE DDR5 RAM 32GB (2x16GB) 6000MHz, ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti, Cooler Master MWE 750, Fractal Design Core 3000, LG UltraGear 27GR75Q 27" IPS QHD 165Hz

Új hozzászólás Aktív témák