Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    (#7731) RefeeZ koszi. hol talaltad meg? mostanaban pedig nem is nagyon pakolgatok kepeket csoportokba.
    (#7734) total90 egesz jok. erdekes kepek. latszik rajta hogy torekedtel arra hogy legyen vmi plusz tenyezo minden kepen ami feldobja, legyen az zarido, utomunka, nap vagy fenyek...kiskornellal egyetertek, lehetett volna utolso kepnel az utra koncetnralni. 4 epuletes lehetne nagyobb latoszog.
    (#7730) forceberg mid life crisis? :P nagyon durvan meghuzod ezeket mostanaban...amugy tetszik.
    (#7750) cOxeR jo ez a folyoso, meg a rendorok is :K nincs 1-2 seccel kesobbi kep, amikor rendorok jobban bejonnek a kepbe? ha van en arra szavaznek hogy elso kompo rendorokkel, masodik kompo csak par.
    milyen meccsen voltatok? remelem nem inter :DDD bentrol nincsenek kepek?
    (#7792) Fejo sztem is johetnek. igaz velemenyezni nem szoktam oket, de mindig megnezem, erdekesek.
    (#7759) spanyoll nekem is fura a csonkitas. kutya is felfele nez, hianyzik a gazdaja.
    (#7796) Graphy talan nekem kicsit szuk. lent leginkabb. kicsit zavar a jobb oldali arnyekos resz, lehet vagnam akkor mar vallig a kepet jelen formajaban...szoval szuk is meg vagnek is belole :P
    meg talan kicsit feszultnek tunik a kislany, szerintem ha kicsit megnevetteted jobb lenne.
    (#7798) weiss a belteri panorama a templomrol? kicsit hideg meg zoldes a tint sztem...
    (#7728) Eperkutyus kicsit nekem is szuk, szoknyat meg a motor veget hianyolom. lehet tenyleg jobb lenne ez a kep motor nelkul. nehez ez, sok mindenre kell figyelni :) foleg igy a kellekekkel. nem lehet allandoan arrebbtenni a motort meg a tobbi kelleket..

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák