Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz m3ss #186018 üzenetére

    szerintem nálunk nálam van az a szint amivel már nem kell törődni. Én nagy híve vagyok a trackingnek, mind edzés mind kaja vonatkozásában, de csak egy pontig. A pihenőidő méregetése nálam már túl van azon a ponton. Bár van néha megnézem mert érzésre ez is olyan mint a kaja. Azt hiszed sok/kevés közben meg pont nem.

    De ez sok mindentől függ. Kezdőként mondjuk nem tudod annyira az adott izmot kikészíteni egy-két sorozattal, vagy mondjuk 3 RIR-es sorozatnál lehet rövidebb pihenőidővel is elvagy. Nyilván egy magas ismétléses guggolás után 1 perc nem lesz elég, de tricepsz letolásnál ha nem küldöd halálba magad vele akkor lehet elég lesz.

    Van top naturál testépítő (igaz már lassan 50-es a faxi) van hogy 5-7 percet pihen két sorozat között. Mondjuk nekem ez már túlzás, aztán izmosabb mint én. De ahogy mondtam vannak azért határok amiket már nem "lépek" át mert annyira nem érdekel.

    De személy szerint én is az odabaxós aránylag alacsony volumenű edzést preferálom jelenleg és egy-egy sorozat után kell pihennem.

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák