Keresés

Aktív témák

  • Markgx10

    őstag

    válasz LOTR #27712 üzenetére

    Elfér itt az off, a végén úgyis a véredet vesszük, legalább rászolgálsz :U ;]

  • Bibby

    addikt

    válasz LOTR #27712 üzenetére

    5%? Miről beszélsz? :U Teljesen mindegy hogy mekkora árengedmény van a scienneten keresztül, mivel azt a cég kapja meg. Ennek te 1%-át fogod kézhez kapni, a többit ajánlásokból meg jogokból szerzed, amik szintén a vásárlásokból erednek, meg abból hogy magad alá szervezel más embereket. Mi ez ha nem piramis-rendszer? A cégnek az az érdeke hogy minél többen legyenek akik vásárolnak, az ajánlás-jog baromságok miatt neked is az az érdeked hogy minél többen legyenek alattad.
    Lehet itt hülyíteni a számokkal, ahogy a prezentációban teszik, hogy hány jogot kell szerezni, csak azt vedd észre hogy egy joghoz is 300000 forintnyi vásárlás szükséges körülbelül... nagyon tetszett a példa maga amit hoztak. A jogokért jutalék jár. Az ő példájukban valahogy úgy volt hogy nekünk volt összesen 3db saját jogunk (ez 900000 forintnyi áruvásárlás!!! :Y ), és a beajánlott személyektől is volt kettő db jogunk. És erre kapaszkodjon meg mindenki, 7200Ft jutalékot kapunk. Tehát elköltünk majdnem egymillió forintot, és kapunk cserébe 1%-ot, 9000Ft, plusz 7200 Ft-ot. Ez egészen pontosan 1,8% tiszta haszon. Bombaüzlet én mondom. :DD Én nem tudom mennyire vagy te költekező típus, de egymilliót elverni nálam nem egy hónap gyümölcse lenne. :) Szóval számoljunk mondjuk fél évvel, fél év alatt majdnem 2% haszon az aztán valami, mikor egy bankbetét többet kamatozik. :Y

    Ελευθερια η θανατος

Aktív témák