Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz Snoop-y #20384 üzenetére

    Az nem buli, mert az elmúlt fél évben nagyon sokféle edzést kipróbáltam, volt több hónapig olyan, amikor 2 izomcsoport miatt 2 órát voltam kinnt, és emelkedő súlyokkal csúcsban, úgy hogy a végén már csak egy-kettő ismétlés ment, és aztán még vetkőző sorok is, de kibeb@szott izomlázam nem volt, viszont rendes lázam igen, úgy túledzettem magam...

    Szóval az izomlázat csak akkor tudom előcsalogatni, ha nem minden másnap edzek...

    A definiciót meg én is olvastam, nem túl sokatmondó... :(

    LOTR
    Jaja, ez a sok egyéni összetevő szinte lehetetlenné teszi a jó tanácsadást... kinek így kinek úgy, de én nehezen találom a saját utam. Lehet hogy kevesebbet kellene edzenem, és akkor indulnék meg, ha lassan is. Viszont az is igaz, hogy az egyik fekvenyomó platót úgy küzdöttem le, hogy MINDEN NAP szétkúrtam egy hétig a mellem.

    De ha ezt minden izomcsoporttal meg akarom tenni, akkor naponta kéne kb. 5-6 órát edzenem, amit meg már az idegrendszerem bukna be...

    Akárhogy gondolkozom, csak kell valami koksz... :K

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Aktív témák