Aktív témák

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz BÁ Nutrition #19228 üzenetére

    Amit leírtál az tökéletesen igaz, és gondolja át mindenki aki a színpadra vágyik! Gondolja át, hogy van-e bajnok genetikája, bevállalja-e a szteroidokat, és azt az életmódot 100%-ban, minden lemondásával, munkájával és szépségével, amit ez megkíván. Erőt, egészséget hozzá, és kitartást! :R

    Én mondjuk magasról teszek a színpadra! És nem azért mert valószínűleg nem is kerülhetnék oda, hanem mert nem is akarok. Sokminden van az életben amit el szeretnék érni, és ahol győzelmet akarok aratni, ahol sikeres akarok lenni, de ez nem tartozik bele.

    Ha körbekérdezel, hiába a "gyúrósok ide" topicban vagyunk, szerintem kevesen akarnak itt Mr. O. vagy Mr. U. címet. Legtöbben szerintem még egy helyi noname versenyre se készülnek. Van akinek az igénye kimerül egy egészséges, mutatós fizikumban, amit amellett szeretne elérni, hogy dolgozik, és él, más egyéb hobbijainak is hódol, legyen az feleség, barátnő, barátok, gyerek, autó, motor, számítógép, szex, stb. vagy mindez együtt.

    Mélyen tisztelem azokat akik erre (a testépítésre) teszik fel az életüket, téged is, ha így van. :R

    És bár attól hogy eljárok a haverokkal focizni, nem leszek Beckham, és a nemtökéletes kondizásomtól se leszek Jay Cutler, mégis focizhatok jól, és nézhetek ki jól.

    A világon nem sok ember van akinek meg akarok felelni. Kettő: az egyik én vagyok, a másik a menyasszonyom ( harmadik a leendő gyermekem lesz). Nincs olyan nehéz dolgom, mint azoknak akik a színpadra vágynak... :DDD

    Ja, és szerintem ma már tényleg bajnoknak teinthető bárki, aki "normálisan" le tudja élni az életét... :((

    "mindenkinek ki kell tapasztalni mi az ami jo" - ez meg egy kurvanagy igazság :K :R

    [ Szerkesztve ]

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Aktív témák