Aktív témák

  • bandus

    veterán

    válasz Xelo #10568 üzenetére

    szar kajával is lehet látható eredményeket elérni, ha gyakorlatilag a 0ról indulsz, de egy idő után meg fogsz állni a fejlődésben, vgy lassabban fejlődsz, ha nem adod meg a testednek a szükséges tápanyag mennyiséget.
    figyelj arra, hogy ne egyél túl sok cukros cuccot. ha nem vagy hízékony akkor azért este is kajálhatsz ch-t. veszel magadnak még fehérjét, és azt eliszogatod edzés után. heti 3-szor eljársz a terembe, követsz egy kidolgozott edzéstervet. ilyen sok van a bb.hu-n de itt is biztos segít valamelyik patkány neked ;] így hirtelen ez jut eszembe. az eredmény látszani fog, és akár a laikusok még azt is mondhatják hogy megizmosodtál, persze szerintünk nem ;] :D
    elfogadott nézet, hogy nincs olyan, hogy "csak kicsit szeretnék izmos lenni". ehhez is elvileg ugyanolyan feltételeket kéne biztosítani, mintha baszottnagy akarnál lenni :D de amit te mondasz, ahhoz elég amit leírtam. ennyi idősen én is így csináltam, és valami csekély látszata azért volt :D

    Fucker:
    sokkaljobb mint anabolic whey bácsi. ha fussa rá inkáb ezt nyomjad. amugy szvsz irreálisan drága.

    [ Szerkesztve ]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Aktív témák