Aktív témák

  • kisninja

    őstag

    Sziasztok úgydöntöttem hogy fogyás helyett gyúrni kezdek én is. Igazándiból nem vagyok egy nagyon túlsulyos egyén mindig is zömök voltam. Anno közbiztonsági gimibe jártam 65kg voltam (magasságom 168cm) bizony a suliban heti 2x 6km futás volt egész jó alakom volt :D
    Aztán elmentem informatikusnak...... :DDD asszem voltam 92kg is. Aztán befejeztem a sulit és munkanélküli vagyok most is :F de azé lementem 85kg ra. Majd volt 3 hónpig melóm lefogytam 76kg azért mert semmi idöm nem volt enni. Most 80-82kg között mozgok.
    Van kis súlyzom azzal probálkoztam eddig. Most még mindig nem járok igazi edzőterembe de van ott egy multifunkcios kondigép no meg majd lesz ott fekvenyomó pad. Ha lesz valami melóm akkor elkezdek rendszeressen járni rendes konditerembe azért az csak más, meg ott nem egyedül vagyok.
    Végülis erőt remélem ez a tipic ad elég erőt hogy ne hagyjam abba és végre rendszeressen csináljam.

    Jelenlegi ütemtervem: Hetente 2x 1-2 óra gyurás a fent emiletett helyen a többi napokon meg otthon a két kis sulyzommal.

    powered by: ®MAJORMÜVEK®

Aktív témák