Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Laci2277 #18970 üzenetére

    Köszi ezt már nem hiszem,hogy be hozom a maximum 49 átlag FPS volt amig bírta.A te 55FPS szemben,de az a +- nem számít amúgy gratulálok szép eredménynek jó lett. :C :R
    Amúgy alapból 42 az átlag FPS OC va vagyis gyári órajelen ami alapból tuningolva van,és pár tized híján 49 FPS lett az átlag ;]
    Egy évig még marad minimum a gépben várok majd a kövi generációkra lehet konzolosodás miatt az AMD lesz majd a nyerő,mert azon készítik majd a játékokat alapból,és nem a zöldeken ott majd az egy két extráért max fizika megy cuda ilyesmire gondolok.

    (#18971) tailor74
    Köszi jó lesz tesztelési alapnak ezer hála legalább lesz miből ki indulni :R

    A fene enné meg érdekesen van megcsinálva a tuning.
    A kártyámon ha esztelenül felturbózom 1000mhz + ra a vramot AB ben akkor a szemét le tiltja úgy hogy megfelezi az FPS t-
    A gépet ki kapcsoltam áramtalanítottam a programokat le szedtem,és fel raktam,így átlag nem 30FPS lett valley ben a teszt hanem 49 szóval aki tuningol,és látja,hogy az fps kevesebb mint tuning elött dobjon egy restartot onnantól a kártya helyre áll.
    Illetve tegye visszább az órajeleket máskülönben megint felez.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák