Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz #68216320 #18955 üzenetére

    Szerintem Heaven 4.0-val teszteld. Utána meg Crysis 3 mondjuk.
    A sávszélességet növeli a magas órajel, kompenzálva ezzel az adatbusz 256bitjét. Mert ugye, ha 384bites lenne, akkor nem kellene kínlódni 200GB/s-os sávszélességgel, amit megjegyzem, hogy a GTX580am is simán produkált. Hogy gyakorlati haszna mennyi van? Fa**omtuggya :DDD De miért ne menjen gyorsabban, ha egyszer tudja... Nem kerül semmibe.
    Az biztos, hogy benchmark alatt szépen észrevehető, gondolom akkor játékokban is megmutatkozik, de én csak BF3-at játszok, ott meg nincsen bench, úgyhogy nem tudom.

    szerk.: Heaven ki fog lépni, feladatkezelővel be tudod zárni. Az már sok neki akkor.

    (#18957) PeachMan: Azért egy fél órás Crysis 3 nem fog neki ártani stabilitás terén, de ha instabil, akkor sem biztos, hogy az első fél percben eldobja.

    (#18959) PeachMan: Furmark felejtős tesztre.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák